Aneta i Krystian

Anetę i Krystiana poznaliśmy na weselu kilka miesięcy przed ich weselichem. Najpierw nagraliśmy kilka kadrów na podziękowania dla ich rodziców. Po chwili decyzja i już pakowaliśmy się na ich ślub. Niesamowicie charyzmatyczni, pełni radości i uśmiechów. Kiedy zobaczyłem jaką bramę chłopaki szykują Krystianowi, wiedziałem że to będzie ciekawe wesele.

Szybkie przygotowania, potem mój ulubiony kościół w Tomaszowie a potem Kalinka.

Na weselu ciągle było dużo emocji, ledwo zaczęliśmy nagrywać życzenia od gości a już trzeba było wracać na salę. Piękny ślub, wesele i piękna para młoda, marzenie filmowca ślubnego 🙂 Pozdrawiam Was kochani

Kamila i Emil

Tym razem napisaliśmy scenariusz filmowy dla Kamili i Emila.

Niesamowicie wzruszający ślub a potem niezapomniana impreza weselna.

Zapraszamy do oglądania

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE Z JAKUBEM KAŹMIERCZYKIEM W ZAMOJSKIEJ HERBACIARNI

     Cześć ! Wejdźmy w ten sezon z pompą !
Studio Wyobraz zaprasza na warsztaty fotograficzne z fotografem, blogerem, dobrze znanym z Youtube Jakubem Kaźmierczykiem. Warsztaty odbędą się w Herbaciarni, która mieści się na skraju inspirującego parku Zamojskiego, oraz starówki. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię. Twierdzi, że fotografia to najlepsze, czym można się zająć – w końcu łączy się pasję z pracą. Ambasador firm Olympus, WD i Peak Design.
– Start 11:00 w Herbaciarni
– przywitanie uczestników
– mini przegląd portfolio – uczestnicy przynoszą po max 5 swoich zdjęć, które będą oceniane
– cześć teoretyczna – wstęp do pracy z lampami i modyfikatorami
– jak pracować z modelka
– praca w praktyce – robimy zdjęcia w różnych miejscach
– postprodukcja od a do z w formie pokazu
Podczas warsztatów z Jakubem macie dostęp do pyszności od Pana Darka z Herbaciarni. Przewidziany jest gorący posiłek a po warsztatach zapraszamy do Studia Wyobraz w starej kamienicy obok na mały after, luźne rozmówki oraz degustację 🙂

 

Koszt – 850 zł

liczba miejsc ograniczona

 

Jakub w Youtubach

https://www.youtube.com/user/jakubkazmierczykpl/videos

Kontakt tel : 781 811 304

 

Gosia i Mateusz

 

Tym razem na ekranach Małgorzata i Mateusz . Piękny ślub w centrum Lublina, niesamowicie przygotowane weselicho w Atelia Centrum Bankietowo-Cateringowe , bajeczny wystrój, setki uśmiechów. Prowadzenie imprezy powierzyli zespołowi Zespół Muzyczny Mixband z Lublina i mieli racje. Jako, że mamy z Damianem trochę wspólnego z muzyką, zawsze dostrzegamy pracę i zaangażowanie zespołów z prawdziwego zdarzenia. Fotki czynili Nieobiektywni – fotografia , dogadywaliśmy się chociaż była nas razem aż czwórka. Mamy nadzieję że nasze filmowe łby nie pojawią się na większości fajnych ujęć 😡 . Życzymy Wam wszystkiego dobrego i zapraszamy do oglądania.

 

Nastawiać wodę na herbatę i zapraszam do oglądania

Seasons, they will change
Life will make you grow
Dreams will make you cry, cry, cry
Everything is temporary
Everything will slide
Love will never die, die, die…

Foto : Fotograf Tomasz Rybczyński
Sala : Arkadia
Prowadzenie imprezy : Quantes

Najlepszy kamerzysta w Zamościu ! 😀 – Wyobraz, studio filmu

Marta i Arek

Marta & Arkadiusz. Istne szaleństwo ! to właśnie czułem podczas ślubu naszej Kułajki i Arka tak samo jak czuję to teraz przeglądając klipy które nagraliśmy. Wulkany energii, stu procentowe wariaty, poczucie humoru na najwyższym światowym poziomie. Na początku myślałem że Arek, bardziej stonowany, będzie mentorem,który swoim spokojem ogarnie ich dwoje. Jednakże nic bardziej mylnego, wszystko wraca ze zdwojoną siłą i zaraża wszystkich w koło ! Było to wesele szalone, niesamowite, pełne emocji i wzruszeń. Takich jakich Was pamiętałem za młodziaka takimi zostaliście do dzisiaj i niesamowicie się z tego powodu cieszę. Życzę Wam aby Wasze wspólne życie było tak kolorowe i magiczne jak te zawirowane w tańcu sukienki dziewczyn z zespołu Pani Grażynki. Zapraszam do oglądania, chwilowo tylko 30 sekund, niebawem całość Pozdrowionka !