Kamerzysta weselny Lublin

Jako filmowcy weselni mamy na celu uchwycenie ulotnych, a jakże cennych chwil, do których tak chętnie powraca się z biegiem czasu. Filmy definiujemy jako ponadczasowy, audio-wizualny album, który ukazuje najważniejsze wydarzenia, tym samym dokładnie oddając atmosferę, która w trakcie nich panowała.

 

Oddanie wspomnień na filmach

Podczas pracy niezwykle ważna jest muzyka, którą nierozłącznie stosujemy przy naszych produkcjach. Pomaga nam w tym wykształcenie muzyczne, dzięki któremu filmy będą wzruszać, rozśmieszać i radować serca oglądających. Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy z energią i zapałem podchodzą do swoich zawodowych obowiązków. Mamy otwarte umysły, pełne zarówno niekonwencjonalnych jak i tradycyjnych pojęć. Z niecierpliwością czekamy również na Państwa kreatywne pomysły, które stanowią dla nas inspirację do pracy i jej idealne uzupełnienie.

Wybór odpowiedniego kamerzyste na wesele w Lublinie nie jest prostą sprawą i my to bardzo dobrze rozumiemy. Jednak z naszej strony możemy zagwarantować zrozumienie i chęć wytworzenia dla Was oryginalnej i wiecznej pamiątki. Uważamy, że w celu jak najdokładniejszego spełnienia Waszych potrzeb i oczekiwań konieczne jest nawiązanie relacji, w której wszyscy czują się komfortowo. Dzięki temu współpraca, oprócz genialnych efektów w postaci filmu, będzie czystą przyjemnością i miło spędzonym czasem. Jesteśmy w pełni oddani całemu procesowi, aby późniejszy materiał oddawał całą magię danego momentu.

kamerzysta lublin

kamerzysta weselny lublin

najlepszy kamerzysta lublin

 

Lublin perłą regionu

Lublin to historyczne miasto z rozbudowaną przeszłością, które w dzisiejszych czasach przyciąga zarówno istotnymi zabytkami, jak i nowoczesnymi wydarzeniami kulturowymi. Początki jego założenia sięgają VI wieku, natomiast najważniejszy okres można uznać za wiek XVI, kiedy to Lublin stanowił kluczowe miejsce w stosunkach polsko-litewskich. To właśnie tam, na zamku z czasów Kazimierza Wielkiego została podpisana w 1569 roku unia tworząca Rzeczpospolitą Obojga Narodów. Zamek ten nieszczęśliwie został zniszczony w wyniku wojen w okolicach XVII wieku, jednak został później odbudowany i służył jako więzienie przez 128 lat. Dziś pełni funkcję Muzeum Lubelskiego i znajduje się na pierwszym miejscu na liście zabytków Lublina.

Historyczny charakter miasta oraz roślinne krajobrazy stanowią ogromne pole do popisu dla naszych filmowców weselnych. Pozwala to na uchwycenie wszystkich magicznych chwil i zamienienie ich w audiowizualne dzieło. Poprowadzimy Państwa po bajkowej okolicy Lublina, która pozwoli na stworzenie magicznego tła i uchwycenie najważniejszych dla Państwa chwil.

 

Lublin jako uniwersalne i ponadczasowe filmowe tło

Klimatyczne uliczki Starego Miasta, zielone parki i istotne dla dziejów zabytki opowiadające legendy oraz ważne dla polskiej historii opowieści to jedynie namiastka atrakcji wizualnych, które można spotkać w Lublinie.

 

  • Stare Miasto – świetnie zachowane budynki wzbogacone o żywe kolory stanowią cudowne tło do uchwycenia relacji zakochanych. Stare Miasto posiada wiele tajemniczych oraz urokliwych uliczek, co w dużym stopniu ułatwia nagranie kamerzystom scen w Lublinie potrzebnych do filmu z wesela. Kryje się tam wiele grafik, które znakomicie sprawdzą się zarówno dla wielbicieli kotów, jak i miłośników poezji Jana Kochanowskiego. 
  • Zalew Zambrzycki – dla fanów bogatej flory połączonej z akwenem proponujemy ujęcia nad zalewem. Znajduje się on w niewielkiej odległości od centrum miasta. Miejsce to jest gwarancją oryginalnych i niecodziennych ujęć podczas filmowania w Lublinie!

  • Plac litewski z fontannami – dzięki jego powierzchni można uzyskać różnorodne ujęcia, bez konieczności przemierzania dużych odległości. To miejsce ma ogromny potencjał o każdej porze dnia, dlatego wybór należy do Państwa. Podczas słonecznej części dnia oddane zostaną bujne roślinności w żywej kolorystyce i zabawa z fontannami, natomiast po zmroku nagrania będą nieszablonowo odzwierciedlać światła oraz lasery używane podczas projekcji przy tamtejszych instalacjach wodnych.

  • Muzeum Wsi Lubelskiej – dla fanów wiejskiej sielanki proponujemy wizytę w lubelskim skansenie. Tu ilość pomysłów jest nieograniczona! Nasi kamerzyści mogą zaoferować najlepsze ujęcia oddające magię chwil, ale również mogą podejść do tematu z przymrużeniem oka, proponując unikalne ujęcia na terenie tego wyjątkowego lubelskiego miejsca.

 

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zespołem kamerzystów, którzy zebrali się w celu rozwoju swojej pasji i przedkładania jej w trakcie swojej pracy. W swoich materiałach utrwalamy rzeczywistość tak, aby w przyszłości wszystkie odczucia związane z weselem i innymi ważnymi wydarzeniami mogły ponownie powrócić do Państwa serc. Dzięki wyczuciu smaku i umiejętności wychwycenia ważnych momentów udało nam się zdobyć zaufanie wielu osób, które po dziś dzień sięgają do nagrań stworzonych przez nasz zespół. Już dziś zapraszamy do sprawdzenia naszej działalności i omówienia warunków współpracy! Oferujemy filmowanie nie tylko w Lublinie, ale i pobliskich miejscowościach!