Kamerzysta weselny Rzeszów

Uwiecznienie momentów na filmach to jedyna z najbardziej niezwykłych form zachowywania wspomnień. Nie ma lepszego sposobu na zatrzymanie magicznych chwil z tego wyjątkowego dla Państwa dnia. Uważamy, że kamera jest w stanie uchwycić dużo więcej niż aparat fotograficzny. Jesteśmy kamerzystami, dla których praca jest ogromną pasją. Dzięki naszej pomocy będą mogli Państwo zachować swoje wspomnienia w ponadczasowej wersji audio-wizualnej.

 

Uwiecznienie wspomnień

Jako wykwalifikowany zespół filmowców weselnych oraz komercyjnych z nieszablonowym podejściem do zawodu, jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Oprócz doświadczenia w zawodzie filmowców posiadamy również wiedzę z zakresu oprawy muzycznej. Odpowiednio dobrana muzyka wpływa w dużym stopniu na wyjątkowość zapisanych wspomnień. Jako kamerzyści weselni podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. W końcu to ma być Państwa dzień i my mamy uchwycić go jak najlepiej za pomocą kamery.

 

Mając doświadczenie w branży oraz znając najnowsze trendy, jesteśmy w stanie dostosować naszą pracę do Państwa potrzeb i oczekiwań, co umożliwia zaufaną współpracę. Największą zaletą posiadania kamer na ślubie i weselu jest oczywiście możliwość uchwycenia towarzyszących tego dnia emocji. Chwile uwiecznione na filmach pozwalają poczuć na nowo emocje, które towarzyszyły w dniu wesela. Przed każdą ceremonią staramy się nawiązać jak najlepszą relację z naszymi Klientami. Jako filmowcy weselni dobrze wiemy, które momenty należy uwiecznić, aby zapewnić młodej parze cudowną pamiątkę z ich dnia.

 

kamerzysta weselny rzeszów

najlepszy kamerzysta rzeszów,

kamerzysta na wesele rzeszów

 

Rzeszów, czyli miejsce idealne na uwiecznienie weselnych wspomnień

 

Zachowana zabudowa w centrum Rzeszowa, pochodzi głównie z początku XIX wieku i reprezentuje nie tylko klasycyzm. ale również takie style jak neo-art, neogotyk, modernizm czy art deco. Władze stolicy województwa podkarpackiego nieustannie inwestują w nowoczesną infrastrukturę przyjazną mieszkańcom i środowisku naturalnemu. Dlatego według nas jest to miejsce idealne jako plan ślubny. Rzeszów posiada wiele wspaniałych atrakcji i krajobrazów, które będą idealnym tłem ślubnych wspomnień. Zdecydowanie, jeśli chodzi o filmowanie w Rzeszowie – potrafimy się w tym odnaleźć i stworzyć jak najlepszą atmosferę ku temu.

 

Rzeszowska architektura willowa

  • Rzeszów to miasto, w którym można napotkać się na architekturę willową – występuje ona w tym rejonie zdecydowanie najliczniej w porównaniu do innych polskich miast. W drugiej połowie XIX i na początku XX w. w ówczesnych miastach galicyjskich budowano wille z dala od centrum miasta. Przykładem jest rzeszowska Aleja Pod Kasztanami – tworzą ją trzy malownicze wille, budowane blisko siebie od końca XIX wieku. Pierwsza willa została wybudowana w 1899 roku według planu Tadeusza Tekielskiego dla radnego Włodzimierza Pilińskiego. Jest to ciekawy przykład architektury willowej z dekoracyjnym wykorzystaniem muru szachulcowego w górnej części budynku.
  • Dalej, w porządku chronologicznym, w Rzeszowie znajduje się willa własna Tekielskiego, wybudowana w 1900 roku.  Jest to budynek o zróżnicowanej bryle i kształcie dachu. Jedną z najstarszych willi jest „Holzerówka” – budynek powstał dla Karoliny i Ludwika Holzerów. Niestety w latach 50. został przebudowany wraz z sąsiednim budynkiem Sokoły na teatr. Zachował się częściowo jego projekt architektoniczny i otwarta weranda z trzema łukami otoczonymi tarasem.
  • Jak można zauważyć, w Rzeszowie nie brakuje historycznej architektury, która idealnie wkomponowuje się w filmowy plan ślubny. Pary młode często decydują się na miejsca z duszą, co jeszcze lepiej oddaje klimat tego wspaniałego dnia. Jeśli szukają Państwo filmowców na wesele z Rzeszowa, którzy będą wiedzieli, jak zaaranżować ślubne plany zdjęciowe, jesteśmy do dyspozycji i służymy pomocą.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy młodym zespołem kamerzystów. Potrafimy nawiązać indywidualny kontakt z każdym Klientem. Dzięki wiedzy na temat najnowszych trendów obecnych w ślubnych filmach stworzymy dla Państwa niepowtarzalny materiał, który pozwoli na powrót do tych magicznych wspomnień. Mamy mnóstwo pomysłów na zachowanie wspomnień z tego wyjątkowego dnia, co potwierdza zdobycie zaufania tysiąca Klientów. Realizujemy również indywidualne pomysły i wizje młodych par, na co pozwala nam wieloletnie doświadczenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia daty na filmowanie wesel nie tylko w Rzeszowie!