Nie od dziś wiadomo, że uwiecznienie dnia ślubu w formie filmu to wyjątkowa pamiątka. Doskonale obrazuje najważniejsze chwile, emocje i uczucia, które towarzyszą Parze Młodej w dniu ślubu. Film z wesela to dla nas ogromne wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Za każdym razem, gdy tworzymy dokument, główną dewizą jest spełnienie oczekiwań oraz możliwość przeniesienia wspomnieniami w ten niezapomniany dzień. Tworzymy filmy ślubne z naciskiem na jakość, która przedkłada się na możliwość ponownego odtworzenia emocji. Tworzenie wideo to coś więcej niż tylko puste nagrywanie wydarzeń. To zapis wszystkich emocji, atmosfery i reakcji Pary Młodej oraz wszystkich gości. Dbamy o to, aby nasze kamery zarejestrowały wszystkie najważniejsze chwile. Jeśli szukają Państwo kamerzystów na Podkarpaciu, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Podkarpacie – wyjątkowe miejsce na mapie Polski

Podkarpacie to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Wiedzą o tym nie tylko miejscowi, ale także goście z innych części naszego kraju i zagranicy. Naturalnie południowo-wschodnia część Polski jest częstym celem młodych par, które decydują się na sesje oraz filmy ślubne. Według nas najlepszych kamerzystów cechuje umiejętność wychwycenia chwili w połączeniu z umiejętnym zobrazowaniem piękna okolicy – w tym przypadku bajkowego Podkarpacia.

Miejsca na Podkarpaciu idealne na uwiecznienie ślubnych momentów

Zamek w Krasiczynie – jeśli Wasz ślub odbywa się w Przemyślu bądź okolicach, warto wybrać się do oddalonego o 10 km Krasiczyna na sesję plenerową na terenach zamku. Jest to prawdziwa perełka europejskiej architektury renesansowej. Sam zamek z malowniczym dziedzińcem i przylegającym do niego parkiem jest idealnym tłem do robienia zdjęć i filmów. To miejsce, które zachwyca o każdej porze roku. Jako filmowcy weselni z Podkarpacia wiemy, jak najlepiej ukazać Państwa chwile w tym otoczeniu.

Zamek w Łańcucie – na liście idealnych miejsc na sesję i filmowanie na Podkarpaciu nie może zabraknąć Zamku w Łańcucie, a zwłaszcza sąsiadującego z nim parku  w stylu angielskim. To idealne tło dla eleganckiej ślubnej sesji zdjęciowej, w której panna młoda może poczuć się jak księżniczka. Park Łańcut składa się z: Ogrodu Włoskiego, Ogrodu Różanego, Ogrodu Bylin oraz kilku obiektów zabytkowych, m.in. Romantyczny zamek i dom orchidei.

Skamieniałe Miasto w Ciężkowicach – kolejną perełką Matki Natury jest Skamieniałe Miasto Ciężkowice – niezwykła grupa skał i głazów rozrzuconych po gęstym lesie. Każda z nich ma swoją nazwę i legendę, co nadaje temu miejscu tajemniczy wygląd. To coś dla par, które podczas filmu ślubnego chcą dodać nagraniom nieco magii. 

Arboretum w Bolestraszycach – jest to ciekawe  miejsce na Podkarpaciu z niezwykle bogatą roślinnością. Obiekt ten zajmuje powierzchnię ponad 308 hektarów z tysiącami różnorodnych roślin sadzonych od 1975 roku. W tak wyjątkowym miejscu można stworzyć wiele pięknych zdjęć – w końcu kwiaty są symbolem emocji. Setki zaułków z piękną roślinnością to idealne miejsce do dokumentowania miłości nowożeńców.

Bieszczady, Połonina Wetlińska, Górska Bieszczadzka – fotografia ślubna to świetny pomysł dla miłośników przyrody i górskich wycieczek. Znajduje się tu wiele szczytów i łąk, które tworzą idealną oprawę do fotografii i filmów ślubnych. Najpopularniejsza i najczęstsza jest Połonina Wetlińska z kultową Chatą Puchatka.  

Dlaczego to właśnie nas powinni Państwo wybrać?

Jesteśmy zespołem filmowców weselnych z Podkarpacia, którzy mają ogromne doświadczenie w pracy z Klientem. Nasze indywidualne podejście do każdego tematu oraz liczne pomysły to zdecydowanie coś, co jest naszym wyróżnikiem na rynku. Jeśli nie chcą martwić się Państwo szczegółami w dniu swojego ślubu, współpraca z nami to umożliwi. W trakcie swojej pracy zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasze doświadczenie oraz znajomość trendów w ślubnych filmach to kolejny, niewątpliwy atut.  Jeśli szukają Państwo kamerzysty na wesele z Podkarpacia, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy do sprawdzenia naszego portfolio!

Studio wyobraź - specjaliści od filmowania ślubnego i komercyjnego


„Nie zawsze jednak muzyka musi być w filmie "niesłyszalna" dla widza. Niektóre sceny wręcz wymagają takiej sytuacji, aby muzyka przejęła pierwszoplanową rolę.”

Abel Korzeniowski


Jestem Piotr. Mówi się, że to momenty decydują o wspomnieniach. Mam bzika by za pomocą aparatu móc je uchwycić. Lubię spontaniczność i pomysłowość zarówno w kadrze jak i w życiu. Z wykształcenia jestem muzykiem, co ułatwia mi pracę z obrazem. Nasz zespół składa się z młodych, operatywnych osób. Dysponujemy wysokiej jakości aparaturą by zapewnić Klientom jak najwyższej klasy montaż. Najważniejsze momenty Waszej Uroczystości rejestrowane są dwoma najwyższej jakości aparatami DSLR by uwiecznić najcenniejsze przeżycia. Używamy najlepszego sprzętu dostępnego na rynku umożliwiającego filmowanie 4K, FullHD. Studio znajduje się w Zamościu, ale obszar działania obejmuje również Lublin, Rzeszów, Chełm, Biłgoraj i szeroko rozumianą Lubelszczyznę oraz województwo podkarpackie. W przypadku ciekawych projektów większa odległość nie będzie przeszkodą!

Zachęcamy do kontaktu